Rapid KM Forum
Da biste bili u mogućnosti da se prijavite, prvo se morate registrovati. Registracija traje samo nekoliko sekundi ali Vam zauzvrat daje mnogo više mogućnosti. Administrator takođe može dodeliti dodatne opcije registrovanim korisnicima. Pre nego što se prijavite upoznajte se sa našim uslovima korišćenja i pravilima privatnosti. Potrudite se i da pročitate pravila foruma.

Da bi sto brže i više izgradili našu zajednicu molimo vas da ostavite po neki komentar na forumu u oblast koja je vama najiteresantnija ili da otvorite novu temu za diskusiju u forumu "Rapidkmitrovica Caffe".

Join the forum, it's quick and easy

Rapid KM Forum
Da biste bili u mogućnosti da se prijavite, prvo se morate registrovati. Registracija traje samo nekoliko sekundi ali Vam zauzvrat daje mnogo više mogućnosti. Administrator takođe može dodeliti dodatne opcije registrovanim korisnicima. Pre nego što se prijavite upoznajte se sa našim uslovima korišćenja i pravilima privatnosti. Potrudite se i da pročitate pravila foruma.

Da bi sto brže i više izgradili našu zajednicu molimo vas da ostavite po neki komentar na forumu u oblast koja je vama najiteresantnija ili da otvorite novu temu za diskusiju u forumu "Rapidkmitrovica Caffe".
Rapid KM Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rapid KM Forum

Rapid KM Forum - Kosovska Mitrovica


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vaše mišljenje o pirateriji Empty Vaše mišljenje o pirateriji Ned Mar 25, 2012 10:40 pm

nebojsa


Sta mislite, da li ce se piraterija smanjiti u narednom periodu. Serveri kao sto su Megaupload i Filesonic su vec ugaseni, veliki broj njih je smanjio brzinu download-a za free user-e...

https://rapid.forumsr.net

2Vaše mišljenje o pirateriji Empty Re: Vaše mišljenje o pirateriji Uto Mar 27, 2012 3:23 pm

Deader


ma nikada nece niko moci nista protiv piraterije, komsije bugari odbili ACTA-u, mi se neckamo, samo se glupi ameri prave na majmune ko i uvek. Inace citao sam negde da ce rusi da sve fajlove sa megauploada da prebace na njihov server pa onda neka im se uhvate za milojka Very Happy. Inace tu si u pravu, Rapidshare je drasticno smanjio brzinu za free user-e,ali wuapload,croco,rapidog, cepaju punom brzinom na free.... inace ima jeftinih naloga za Rapid,(koji ja najvise preferiram),a i za ostale krecu se od 500.din. mesec pa na gore. Pozz

3Vaše mišljenje o pirateriji Empty Re: Vaše mišljenje o pirateriji Uto Mar 27, 2012 3:25 pm

Srbija-Shop

Srbija-Shop
Deader ::ma nikada nece niko moci nista protiv piraterije, komsije bugari odbili ACTA-u, mi se neckamo, samo se glupi ameri prave na majmune ko i uvek. Inace citao sam negde da ce rusi da sve fajlove sa megauploada da prebace na njihov server pa onda neka im se uhvate za milojka Very Happy. Inace tu si u pravu, Rapidshare je drasticno smanjio brzinu za free user-e,ali wuapload,croco,rapidog, cepaju punom brzinom na free.... inace ima jeftinih naloga za Rapid,(koji ja najvise preferiram),a i za ostale krecu se od 500.din. mesec pa na gore. Pozz


vala deader da znas meni puna kuca piraterije Very Happy a acta moze za milojka dans hvata.

4Vaše mišljenje o pirateriji Empty Re: Vaše mišljenje o pirateriji Uto Mar 27, 2012 3:32 pm

Deader


ko i kod mene Very Happy ma sta ubijaju se ljudi, jos kad sam cuo da ce 8.marta kao opomenu ameri gasiti internet prso sam od smeha, ko sto sam rekao, ubijaju se ljudi...

5Vaše mišljenje o pirateriji Empty Re: Vaše mišljenje o pirateriji Uto Mar 27, 2012 3:36 pm

Srbija-Shop

Srbija-Shop
Deader ::ko i kod mene Very Happy ma sta ubijaju se ljudi, jos kad sam cuo da ce 8.marta kao opomenu ameri gasiti internet prso sam od smeha, ko sto sam rekao, ubijaju se ljudi...
Vala Deader imam komsiju ima preko 6miliona muzike i jedno 5000 dvd-a sa filmovima to pomnozi sa 6 filma i nikad kraja pirateriji.

6Vaše mišljenje o pirateriji Empty Re: Vaše mišljenje o pirateriji Uto Mar 27, 2012 3:37 pm

Deader


jasno svaka cast coveku Shocked

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu