Rapid KM Forum
Da biste bili u mogućnosti da se prijavite, prvo se morate registrovati. Registracija traje samo nekoliko sekundi ali Vam zauzvrat daje mnogo više mogućnosti. Administrator takođe može dodeliti dodatne opcije registrovanim korisnicima. Pre nego što se prijavite upoznajte se sa našim uslovima korišćenja i pravilima privatnosti. Potrudite se i da pročitate pravila foruma.

Da bi sto brže i više izgradili našu zajednicu molimo vas da ostavite po neki komentar na forumu u oblast koja je vama najiteresantnija ili da otvorite novu temu za diskusiju u forumu "Rapidkmitrovica Caffe".

Join the forum, it's quick and easy

Rapid KM Forum
Da biste bili u mogućnosti da se prijavite, prvo se morate registrovati. Registracija traje samo nekoliko sekundi ali Vam zauzvrat daje mnogo više mogućnosti. Administrator takođe može dodeliti dodatne opcije registrovanim korisnicima. Pre nego što se prijavite upoznajte se sa našim uslovima korišćenja i pravilima privatnosti. Potrudite se i da pročitate pravila foruma.

Da bi sto brže i više izgradili našu zajednicu molimo vas da ostavite po neki komentar na forumu u oblast koja je vama najiteresantnija ili da otvorite novu temu za diskusiju u forumu "Rapidkmitrovica Caffe".
Rapid KM Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rapid KM Forum

Rapid KM Forum - Kosovska Mitrovica


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Lovački vicevi Empty Lovački vicevi Uto Avg 28, 2012 10:30 pm

Gargamel

Gargamel
Administrator
Administrator
Lovački vicevi

Sedi lovac u kafani,kad mu prilazi violinista:

-Jeste li vi narucili "Kada bejah mlađan lovac ja"?
-Ma ne, to je neka greška, ja sam naručio ćevape!
---------------------------------------------------------------

Išla dva crnogorska lovca i naiđu na čiču da čuva koze, pa počnu priču:
- "Je li, Boga ti, čiča, prodje li ovuda kakav zec?"
- "Jeste, jeste, prošao je."
- "A nu, Boga ti, reči nam bi li zec ili zečica?"
- "Zec", ko iz topa će čiča.
- "A kako vidje?"
- "Ma nisam vid'o nego mi on reče: Ako vidiš ovuda da naiđu dva lovca reči im da mogu da me povuku za k****."

---------------------------------------------------------------

Zamoli Perica lovca da mu ulovi medveda. Lovac kaže da nema problema, samo neka mu pripremi 5000 Eura. I tako jedan dan Perica sakupi novac i pozove lovca.
Lovac dođe ali je sa sobom poneo:
- pudlicu
- pušku i
- palicu
Perica ga upita:
- "Šta će ti to sve?"
- "Kada se ja popnem na drvo i udarim medveda po glavi, on će pasti na zemlju a pudlica će ga ujesti za jaja."
- "A šta će ti puška?"
- "Pa ako ja prvi padnem i mene pudlica počne da grize za jaja, ti ubi pudlicu!"

---------------------------------------------------------------

Idu dva lovca šumom.
Jedan se sruši na zemlju i ne miče se. Čini se da ne diše. Drugi lovac panično naziva Hitnu: “Upomoć, pomozite, moj prijatelj je mrtav. Šta da radim?!”
Oprerater ga smiruje. “Polako, bez panike. Pomoći ću vam. Prvo, 'ajmo biti sigurni da je on zaista mrtav.”
Nastade tišina, a trenutak kasnije začuje se pucanj.
Lovac je ponovno na liniji. “Ok, što dalje?”

---------------------------------------------------------------

Pošao mladi lovac sa psom prvi put u lov i ubrzo se vratio kući. Pita ga žena:
• Šta, vratio si se kući po novu municiju?
• Ma jok, po novog psa.

---------------------------------------------------------------

Vojvodjanski lovci se hvalili ko ima boljeg lovačkog psa. Pijuckaju oni polako rakijicu, jedu čvarke i lažu:
• Idem ti ja tako sa mojom kerom kroz neke baruštine kad najednom kera stane. Stanem i ja.
Kera počne da kopa. Ja gledim i punim pušku. Kopa kera, kopa, a ja samo gledim. Iskopa kera veliku rupu i iz nje izvuče veliku šerpu, ja pogledim, kad na šerpi naslikani zecovi.

---------------------------------------------------------------

Sede lovci u Deliblatskom pesku i razgovaraju:
• Jel' neko lovio medveda?
Svi ćute pa ovaj nastavi:
• Medved je veoma opasna zver. Ako potrčiš - potrči i on. Ako se popneš na drvo - popne se i on. Ako skočiš u vodu - skače i on za tobom.
• A šta ako se sakriješ?
• Ta sakrije se i on.

---------------------------------------------------------------

Pošao čuveni lovac iz Pančeva za Beograd jer tamo priređuju lov, pa je i on pozvan u goste. Rano jutro, još je mračno, i kod Pančevačkog mosta ga zaustavlja policija:

• Pobogu čoveče, pa vi nemate svetla na džipu!
• Šta će mi, nemam ni dozvolu za lov pa opet idem.

---------------------------------------------------------------

Sedeli lovci u kafani i pričaju lovačke dogodovštine:
• Juče sam ubio jednu veliku srnu! I ja ti uzmem nju, prebacim noge na ramena... Konobar donesi još jednu turu... Gde sam ono stao?
• Noge na ramena...
• Da, da... noge na ramena, pa udri, pa udri...

---------------------------------------------------------------
Vraća se lovac kući iz lova a na kapiji ga dočeka žena:

• Jesi l' šta ulovio?
• Nisam. Ova kera ništa ne valja, ne haje za ptice.
• Da je ti, nesrećo, nisi suviše nisko bac'o?

https://rapid.forumsr.net

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu